top of page

Adaptacja

Korczakowe Love proponuje adaptację do grupy przedszkolnej dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania w domu: wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną, ziarnami lub wodą. 

Korczakowe Love na zajęciach adaptacyjnych prezentuje źródło pomysłów na zabawy do wykorzystania w domu. Dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, logopedycznych, ruchowych i muzycznych. Będą tworzyć prace plastyczne różnymi, ciekawymi technikami. Stworzone „dzieła” zabiorą ze sobą do domu. Zajęcia wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci.

Przyjazną atmosferę tworzą uśmiechnięte i otwarte panie nauczycielki, które zawsze służą poradą w sprawach wychowawczych i edukacyjnych. Wspólna zabawa pozwala na zawarcie pierwszych przyjaźni oraz łagodne wejście w nowe środowisko - ułatwia adaptację. Dzięki zajęciom adaptacyjnym, dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą.


bottom of page