Adaptacja

​Korczakowe Love proponuje zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku od 1 do 4. Podczas zajęć maluchy uczą się nowych piosenek, zabaw i wierszyków. Pracują ciekawymi technikami plastycznymi. Biorą udział w zabawach, które czasem nie są możliwe do zorganizowania w domu: wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną, ziarnami lub wodą. 

Korczakowe Love na zajęciach adaptacyjnych prezentuje źródło pomysłów na zabawy do wykorzystania w domu. Dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, logopedycznych, ruchowych, muzycznych. Będą tworzyć prace plastyczne różnymi, ciekawymi technikami. Stworzone „dzieła” zabiorą ze sobą do domu.
Zajęcia, wpływają na rozwój społeczny, emocjonalny, intelektualny i twórczy dzieci. 

Przyjazną atmosferę tworzą uśmiechnięte i otwarte panie nauczycielki, które zawsze służą poradą w sprawach wychowawczych i edukacyjnych.

Wspólna zabawa pozwala na zawarcie pierwszych przyjaźni oraz łagodne wejście w nowe środowisko - ułatwia adaptację. Dzięki zajęciom adaptacyjnyn dziecko łatwiej rozstanie się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do przedszkola.

WAŻNE: Rodzice/opiekunowie dzieci biorą czynny udział w sobotnich zajęciach adaptacyjnych. Zalecamy wygodny, swobodny strój.


Na zajęcia adaptacyjne zapraszamy przez cały rok. W roku szkolnym 2017/18 pierwsze zajęcia odbędą się 28 listopada. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now