top of page

Nasza Kadra

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. v

Treść odnosząca się do kadry. 

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry.

wersja cyfrowa na pycie 2.JPG

Olga

Właścicielka placówki / Nauczycielka

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach "nauczyciel wychowania przedszkolnego" oraz "terapia pedagogiczna z elementami  integracji sensorycznej". Od 2014 roku pracuję z dziećmi. Jestem energiczną, pracowitą, miłą oraz pomysłową osobą. Praca z dziećmi to moja pasja i przeznaczenie. Stale się dokształcam, aby prawidłowo wspomagać i rozwijać zdolności naszych podopiecznych, a dzięki wieloletniej pracy z dziećmi oraz kierunkowym wykształceniu, posiadam wachlarz metod pracy z dziećmi. Moim życiowym motto jest „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” (James Allen).

watercolor-1629721_1920.jpg

Alicja

Nauczycielka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną”. Jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym.  Jestem osobą sumienną, uczciwą, uczuciową i szczerą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdego dnia staram się rozbudzać w dzieciach ciekawość otaczającego ich świata. Sukcesy dzieci są dla mnie dowodem na to, że nasza praca ma sens. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zrozumienie małego człowieka i jego świata.

watercolor-1629721_1920.jpg

Olha

Nauczycielka

Jestem nauczycielką z Ukrainy z 15 letnim doświadczeniem pracy z dziećmi w wieku szkolno-przedszkolnym. Moim drugim wykształceniem a zarazem zamiłowaniem jest choreografia. Lubię dzieci i szybko znajduję z nimi wspólny język. W Przedszkolu Korczakowe Love uczę dzieci tańca i rozwijam ich zdolności gimnastyczne.

watercolor-1629721_1920.jpg

Klaudia

Pomoc nauczyciela przedszkola

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Obecnie opiekuję się najmłodszą grupą maluszków w przedszkolu „Korczakowe love”. Sama jestem mamą, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać Im miłość i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim, stać się dla Nich dobrą „Ciocią”, która zawsze przytuli, pomoże i postara się, aby każdy dzień był pełen radości i wspaniałych przeżyć.

bottom of page