Nasza Kadra

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. v

Treść odnosząca się do kadry. 

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry.

Olga

Właścicielka Korczakowe Love

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach "nauczyciel wychowania przedszkolnego" oraz "terapia pedagogiczna z elementami  integracji sensorycznej". Od 2014 roku pracuję z dziećmi. Jestem energiczną, pracowitą, miłą oraz pomysłową osobą. Praca z dziećmi to moja pasja i przeznaczenie. Stale się dokształcam, aby prawidłowo wspomagać i rozwijać zdolności naszych podopiecznych, a dzięki wieloletniej pracy z dziećmi oraz kierunkowym wykształceniu, posiadam wachlarz metod pracy z dziećmi. Moim życiowym motto jest „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” (James Allen).

Ola

Nauczycielka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna”. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami terapii”. Jestem osobą otwartą i sumienną. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdego dnia staram się rozbudzać w dzieciach ciekawość otaczającego ich świata. Sukcesy dzieci są dla mnie dowodem na to, że nasza praca ma sens. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zrozumienie małego człowieka i jego świata.

Ania

Nauczycielka

Jestem studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo rozwijam się poprzez branie udziału w różnych kursach. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jako animatorka. Moimi zainteresowaniami są taniec, muzyka, rysunek, haft, dlatego ważne jest dla mnie rozwijanie siebie i moich podopiecznych, właśnie poprzez sztukę. W przedszkolu satysfakcję przynosi mi obserwacja postępów dzieci. Tym, że swoim zaangażowaniem mam wpływ na ich rozwój.

Asia

Nauczycielka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Korczakowe Love"

Miętowa 3/03

81-549 Gdynia

+48 698 181 230

korczakowelove@wp.pl

korczakowe_logo_footer.png

Czesne już

od 300zł!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now