Nasza Kadra

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. v

Treść odnosząca się do kadry. 

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry.

wersja cyfrowa na pycie 2.JPG

Olga

Właścicielka placówki / Nauczycielka

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach "nauczyciel wychowania przedszkolnego" oraz "terapia pedagogiczna z elementami  integracji sensorycznej". Od 2014 roku pracuję z dziećmi. Jestem energiczną, pracowitą, miłą oraz pomysłową osobą. Praca z dziećmi to moja pasja i przeznaczenie. Stale się dokształcam, aby prawidłowo wspomagać i rozwijać zdolności naszych podopiecznych, a dzięki wieloletniej pracy z dziećmi oraz kierunkowym wykształceniu, posiadam wachlarz metod pracy z dziećmi. Moim życiowym motto jest „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” (James Allen).

wersja_cyfrowa_na_płycie_3.JPG

Ola

Nauczycielka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna”. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami terapii”. Jestem osobą otwartą i sumienną. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdego dnia staram się rozbudzać w dzieciach ciekawość otaczającego ich świata. Sukcesy dzieci są dla mnie dowodem na to, że nasza praca ma sens. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zrozumienie małego człowieka i jego świata.

Mother's Day Card

Nicole

Nauczycielka

Jestem studentką ostatniego semestru Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dodatkowo rozwijam się poprzez branie udziału w różnych kursach. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2019. Moimi zainteresowaniami jest taniec, muzyka i samokształcenie na wielu płaszczyznach.

wersja_cyfrowa_na_płycie_5.JPG

Asia

Pomoc nauczyciela przedszkola

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Obecnie opiekuję się najmłodszą grupą maluszków w przedszkolu „Korczakowe love”. Sama jestem mamą, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać Im miłość i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim, stać się dla Nich dobrą „Ciocią”, która zawsze przytuli, pomoże i postara się, aby każdy dzień był pełen radości i wspaniałych przeżyć.