top of page

Nasza Kadra

Przedszkole Korczakowe Love to nie tylko miejsce pełne kolorów i radości, to przede wszystkim zespół wyjątkowych pedagogów. Nasza kadra to grupa doświadczonych specjalistów, dla których praca z małymi odkrywcami jest prawdziwą misją.

Nasi pedagodzy nie tylko posiadają wiedzę pedagogiczną, ale przede wszystkim serce otwarte na potrzeby i marzenia każdego malucha. Każdy z naszych nauczycieli jest wyjątkowym przewodnikiem w podróży edukacyjnej, gotowym do inspirowania, wspierania i troszczenia się o rozwój dzieci w pełnym ciepła i kreatywności otoczeniu.

Dajcie się poznać naszym nauczycielom, którzy tworzą bezpieczną przestrzeń dla nauki i zabawy, rozbudzając ciekawość oraz wyobraźnię naszych przedszkolaków. Razem tworzymy przyjazne środowisko, w którym każde dziecko jest doceniane, słuchane i wspierane w odkrywaniu swoich talentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wspaniałą kadrą, która z pasją i oddaniem prowadzi nasze przedszkole na drodze ku nowym przygodom i sukcesom edukacyjnym.

wersja cyfrowa na pycie 2.JPG

Olga

Właścicielka placówki / Nauczycielka

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach "nauczyciel wychowania przedszkolnego" oraz "terapia pedagogiczna z elementami  integracji sensorycznej". Od 2014 roku pracuję z dziećmi. Jestem energiczną, pracowitą, miłą oraz pomysłową osobą. Praca z dziećmi to moja pasja i przeznaczenie. Stale się dokształcam, aby prawidłowo wspomagać i rozwijać zdolności naszych podopiecznych, a dzięki wieloletniej pracy z dziećmi oraz kierunkowym wykształceniu, posiadam wachlarz metod pracy z dziećmi. Moim życiowym motto jest „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” (James Allen).

watercolor-1629721_1920.jpg

Alicja

Nauczycielka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną”. Jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym.  Jestem osobą sumienną, uczciwą, uczuciową i szczerą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdego dnia staram się rozbudzać w dzieciach ciekawość otaczającego ich świata. Sukcesy dzieci są dla mnie dowodem na to, że nasza praca ma sens. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zrozumienie małego człowieka i jego świata.

watercolor-1629721_1920.jpg

Olha

Nauczycielka

Jestem nauczycielką z Ukrainy z 15 letnim doświadczeniem pracy z dziećmi w wieku szkolno-przedszkolnym. Moim drugim wykształceniem a zarazem zamiłowaniem jest choreografia. Lubię dzieci i szybko znajduję z nimi wspólny język. W Przedszkolu Korczakowe Love uczę dzieci tańca i rozwijam ich zdolności gimnastyczne.

watercolor-1629721_1920.jpg

Klaudia

Pomoc nauczyciela przedszkola

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Obecnie opiekuję się najmłodszą grupą maluszków w przedszkolu „Korczakowe love”. Sama jestem mamą, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać Im miłość i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim, stać się dla Nich dobrą „Ciocią”, która zawsze przytuli, pomoże i postara się, aby każdy dzień był pełen radości i wspaniałych przeżyć.

bottom of page