Nasza Kadra

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. v

Treść odnosząca się do kadry. 

Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry. Treść odnosząca się do kadry.

Olga

Właścicielka Korczakowe Love

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach "nauczyciel wychowania przedszkolnego" oraz "terapia pedagogiczna z elementami  integracji sensorycznej". Od 2014 roku pracuję z dziećmi. Jestem energiczną, pracowitą, miłą oraz pomysłową osobą. Praca z dziećmi to moja pasja i przeznaczenie. Stale się dokształcam, aby prawidłowo wspomagać i rozwijać zdolności naszych podopiecznych, a dzięki wieloletniej pracy z dziećmi oraz kierunkowym wykształceniu, posiadam wachlarz metod pracy z dziećmi. Moim życiowym motto jest „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” (James Allen).

Ola

Nauczycielka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna”. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami terapii”. Jestem osobą otwartą i sumienną. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdego dnia staram się rozbudzać w dzieciach ciekawość otaczającego ich świata. Sukcesy dzieci są dla mnie dowodem na to, że nasza praca ma sens. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zrozumienie małego człowieka i jego świata.

Ania

Nauczycielka

Jestem studentką Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowo rozwijam się poprzez branie udziału w różnych kursach. Pracę z dziećmi rozpoczęłam jako animatorka. Moimi zainteresowaniami są taniec, muzyka, rysunek, haft, dlatego ważne jest dla mnie rozwijanie siebie i moich podopiecznych, właśnie poprzez sztukę. W przedszkolu satysfakcję przynosi mi obserwacja postępów dzieci. Tym, że swoim zaangażowaniem mam wpływ na ich rozwój.

Asia

Nauczycielka

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Obecnie opiekuję się najmłodszą grupą maluszków w przedszkolu „Korczakowe love”. Sama jestem mamą, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać Im miłość i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim, stać się dla Nich dobrą „Ciocią”, która zawsze przytuli, pomoże i postara się, aby każdy dzień był pełen radości i wspaniałych przeżyć.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Korczakowe Love"

Miętowa 3/03

81-549 Gdynia

+48 698 181 230

korczakowelove@wp.pl

korczakowe_logo_footer.png

Czesne już

od 400zł!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now